Number of items: 267
2689755
11369
423
Német porcelán borotválkozó csésze, kopott, m: 10 cm
2 000 HUF
2689751
11370
423
Porcelán Mária szobor, kopott, jelzés nélkül, m: 19 cm
1 000 HUF
2689749
11371
423
Porcelán szenteltvíz tartó, 2db, kopott, jelzés nélkül, m: 17 cm
5 000 HUF
2691583
11372
423
Csontos tányér Kérem a csontokat felirattal. Jelzés nélkül, kopásokkal , minimális csorbával, h: 17 cm
1 000 HUF
2691341
11373
423
2db Gmunder fajansz fűszertartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
4 000 HUF
2691295
11374
423
Julen Rörstand Sweden 1974. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm
2 800 HUF
2691296
11375
423
Julen Rörstand Sweden 1978. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm
2 800 HUF
2691298
11376
423
Julen Rörstand Sweden 1979. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm
2 800 HUF
2691301
11377
423
Julen Rörstand Sweden 1980. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm
2 800 HUF
2692295
11378
423
Delf figurális gyertyatartó, kézzel festett porcelán, kéményen lepattanás, m: 15 cm
5 000 HUF
2319230
11379
423
1 000 HUF
2398520
11380
423
Fajansz kinyitható gömb dísz, karácsonyfa dísz, ékszertartó. Kézzel festett, jelzés nélkül. hibátlan. d: 50 mm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m