Number of items: 267
2592525
11333
423
Boch Fréres Keramis mokkás csésze, matricás fajansz, jelzett, kopott, mázrepedésekkel m:6cm
2 000 HUF
2592531
11334
423
Luneville francia fajansz tányér, 2db, jelzett, kopásnyomokkal, d:24cm
2 600 HUF
2592528
11335
423
Német steinzeug, ónfedeles sörös korsó, jelzett, kopott, m:27cm
2 600 HUF
2620518
11336
423
Boch Freres belga, fajansz tálca, jelzett, kopásnyomokkal, 30x20cm
1 600 HUF
2620385
11337
423
Német figurális mustártartó, porcelán, kopott, jelzés nélkül, m: 10 cm
2 000 HUF
2620392
11338
423
Mitológia jelenetes bonbonier, porcelán, kopott, jelzett d: 8 cm
1 600 HUF
2424077
11339
423
2 000 HUF
2582103
11340
423
2 600 HUF
2651415
11341
423
Teáskanna, cukortartó és tejkiöntő, 6 db csésze, porcelán, jelzett, erősen kopott.
1 000 HUF
2561486
11342
423
500
Capodimonte rózsák. Kézzel festett, jelzett, sérült. m:5 cm
2651411
11343
423
1 000 HUF
2580784
11344
423
Dr. Makle Szent Flóriánt a tűzoltók védőszentjét ábrázoló porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, eredeti dobozában d: 25 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m