Number of items: 267
2580354
11345
423
Porcelán korsó, ón fedéllel. tűzoltó jelenettel. Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
3 000 HUF
2580700
11346
423
4 000 HUF
2580429
11347
423
Bassano Italy porcelán rózsás fedeles urna váza. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal. 24 cm
4 000 HUF
2585209
11348
423
Bavaria teás kanna. Matricás, jelzett, hibátlan. 27 cm
3 000 HUF
2685920
11349
423
Régi népi komacsésze, jelzés nélkül, hajszálrepedéssel, kézzel festett porcelán, m: 6,5 cm
2 000 HUF
2685985
11350
423
Apátfalva jelzett népi tányér, Katicza névvel, kézzel festett cserép, kopott, mázrepedésekkel, d:22cm
2 400 HUF
2686074
11351
423
Wallendorf porcelán váza, matricás, Berlin látványosságaival díszítve, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
4 000 HUF
2686612
11352
423
4 db matricás porcelán tálka, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 13 cm
3 000 HUF
2686613
11353
423
Kék porcelán virág, jelzett, 10x7cm, apró lepattanásokkal
2 000 HUF
2686614
11354
423
Edelstein Bavaria porcelán teás csésze, jelzett, kopásnyomokkal, 1930 körül.
5 000 HUF
2686616
11355
423
Kínai porcelán szerencse figura, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 11 cm
2 000 HUF
2686618
11356
423
Sorau Carstens porcelán teáscsésze, 1930 körül, jelzett, kopásnyomokkal.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m