Chinaware / Porcelain Number of items: 267
2689955
11285
423
Aranka feliratos, szecessziós teáscsésze, kopott, jelzés nélkül, m: 8cm
6 000 HUF
2689783
11286
423
4 db szecessziós fajansz fali dísztányér, plasztikus virágos díszítéssel. Jelzés nélkül, az egyiken kisebb lepattanásokkal, d: 18 cm
6 000 HUF
2692302
11287
423
Goebel fajansz persely, elefánt figura, jelzett, kézzel írt szövegekkel, kopásnyomokkal, m: 12 cm.
10 000 HUF
2690615
11288
423
Famille Rose kínai váza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopott, mázlepattanásokkal, 20, század első fele, m: 16 cm
12 000 HUF
2690574
11289
423
Német Wallendorf fiú nyuszikkal, kézzel festett porcelán, jelzett, apróbb mázhibákkal, m: 15 cm
9 000 HUF
2690560
11290
423
Zhonguo Jingdezhen Zhi Famille Rose kínai váza, 1950 körül, kontúr matricás, kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
10 000 HUF
2690512
11291
423
Antik kínai pávás díszváza, szeladon mázas, mázalatti kobaltkékkel festett porcelán, jelzés nélkül, 19, század, korának megfelelő kopásokkal, mázlepattanásokkal. m: 20 cm
18 000 HUF
2690486
11292
423
Meissen Johann Friedrich Böttger 1682 - 1719, képmása, Böttger születésének 300 jubileumára, biscuit porcelán plakett, steinzeug alapon, jelzett, díszdobozban, certifikációval, hibátlan, 12,5x10cm.
10 000 HUF
2691398
11293
423
Metzler Orloff porcelán táncoló kislányok, kézzel festett, jelzett, vaspöttyel, m: 14 cm
9 000 HUF
2691334
11294
423
Hutschenreuther afgán agár pár, fehér mázas porcelán, tervező: K. Tutter, jelzett, 1930 körül, hibátlan m: 32 cm
12 000 HUF
2691329
11295
423
Sitsendorf nagy méretű porcelán figura, birka nyíró, , Németország 1900 körül, hibátlan, jelzett, m: 25 cm
18 000 HUF
2691318
11296
423
4 db, antik francia/belga fajansz tanyer c. 1750-1800 körül, jelzés nélkül, koruknak megfelelő állapotban, kopásokkal, mázlepattanásokkal. d: 21 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house