Paintings and graphics Number of items: 367
2693889
10168
423
Kézdi Kovács László (1864-1942): Deák Ferenc padja Buziáson. Gouache, karton, jelzés nélkül. Hátoldalán Kézdi Kovács László autográf feliratával. Proveniencia: Kézdi-Kovács László hagyatéka 17,5×23 cm
9 000 HUF
2693897
10169
423
Kézdi Kovács László (1864-1942): Kislány (tanulmányrajz), 1894. Ceruza, papír, jelzett. Szakadással. 21×8,5 cm
5 000 HUF
2604477
10170
423
17000
17 000 HUF
2631974
10171
423
Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), 2 db mű: Álló női akt és férfi akt, 1913-14. Szén, papír, mindkettő jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Mindkettő kiebb lapszéli sérülésekkel, kissé foltos. 61x33 és 56x34,5 cm
12 000 HUF
2604569
10172
423
5 000 HUF
2692966
10173
423
15000
Királyfalvy Kraft Károly (1879-1964): Budapesti látkép a Dunával, 1920. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 22×33,5 cm
15 000 HUF
2687249
10174
423
Kiss István (1927-1998): Disputa. Rézkarc, papír, 2/100, 30x23cm
6 000 HUF
2687261
10175
423
Kiss Terézia (1928- ): Fények a Dunán. Rézkarc, papír, jelzett, 24x29 cm
3 000 HUF
2609112
10176
423
80000
80 000 HUF
2609114
10177
423
34000
Klie Zoltán (1897-1992): Nyári Visegrád, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 48×58 cm
34 000 HUF
2652762
10178
423
Radivoje Knez (1923-1992): Hommage a Pátkay. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), 32,5×25 cm
7 000 HUF
2539747
10179
423
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house