Number of items: 367

Biró Attila (?-): Víz alatti világ. Olaj, papír, jelzett, paszpartuban. 16,5×22,5 cm
10048.

1 600 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Szent István szobor. Rézkarc, papír, számozott (19/100), jelzett. Üvegezett fakeretben, 25×40 cm
10049.

3 000 HUF

Bod László (1920-2001): Assisi. Vegyes technika, papír, jelzett 23x17 cm
10050.

4 800 HUF
13,01
15,00

Bod László (1920-2001): Tél a szőlőhegyen, Velence, 1984. Filctoll, papír, jelzett. 13x30 cm. Hagyatéki bélyegzővel
10051.

6 500 HUF
17,62
20,31

Bodnár Imre (1959-): Folyóparti vadászat, 1989. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány, számozott E.A. I/XV. 24,5×39 cm. Üvegezett fakeretben.
10052.

7 000 HUF
18,97
21,88

Boldizsár István (1897-1984): Reggel Siófokon. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10053.

5 000 HUF
18

Bolyki Viola (1977- ): Oldódás. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 96x96 cm
10054.

50 000 HUF
135,50
156,25

10055.

42 000 HUF
113,82
131,25

10056.

5 000 HUF

Brauer Ildikó (1954): Noé bárkája. Vegyes technika, papír, jelzett, sorszámozott művészpéldány. EA VIII/XIII. A kép hátoldalán is rajzzal, dedikációval. 41x23 cm Üvegezett keretben.
10057.

8 000 HUF

Bubanek Ilona (?-): Tópart. Olaj, vászon, fakeretben, 29x41cm
10058.

3 600 HUF
9,76
11,25

Budaváry Sándor (?-?): Cowboy. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 49×70 cm
10059.

19 000 HUF
51,49
59,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF