Number of items: 367

Barczi Pál (1933-2003): Kohán György. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
10024.

2 800 HUF

Bárdos Ilona (?-): Bükki táj verőfényben. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 35x50 cm
10025.

7 500 HUF
20,33
23,44

10026.

9 000 HUF
24,39
28,13

Bárkay Imre (1930-2007): Színes csendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fa keretben. 70×60 cm
10027.

28 000 HUF
75,88
87,50

Barna Miklós (1900-1993): Visegrád. Olaj, karton, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 14x19 cm
10028.

5 000 HUF

Bartha László (1908-1998): Ló tanulmányok. Szén, papír, jelzés nélkül. Kiállítva: Miskolc, Szalay Lajos kiállítás, 1996-2004 körül. Üvegezett fa keretben. 29x39 cm
10029.

2 800 HUF

Bartl József (1932-2013): Boglya őszi tájban. Akvarell, papír, dekoratív keretben, jelezve jobbra lent: Bartl. 24X33 cm
10030.

40 000 HUF
108,40
125,00

David Beeri (1951-): Patak. Olaj, vászon. Jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. 40x40cm
10031.

40 000 HUF
108,40
125,00

David Beeri (1951-): Képzelt táj. Olaj, vászon. Jelzett, a hátoldalán autográf felirattal.50x60 cm
10032.

55 000 HUF
149,05
171,88

id. Benedek Jenő (1906-1987): Napos délután. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett fa keretben, 30x40 cm
10033.

80 000 HUF
216,80
250,00

Bereck Károly (-): Őszi táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 29x39 cm
10034.

4 000 HUF
9

Bereck Károly (-): Falusi ház részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 29x39 cm
10035.

4 000 HUF
17

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF