Number of items: 367

10084.

20 000 HUF
54,20
62,50

Döbröczöni Kálmán (1899-1966): Tanulmányfej, 1930-as évek. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán töredékes címkén autográf felirattal és korabeli kiállítási címkével. Kisebb felületi sérüléssel. Dekoratív fa keretben, 40x31 cm
10085.

55 000 HUF
149,05
171,88

Duczon Elemér (?-), XX. sz. végi romániai magyar festő: December. Tempera, papír. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal és román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 31,5X28 cm
10086.

6 000 HUF

Duczon Elemér (?-), XX. sz. végi romániai magyar festő: Téli táj. Tempera, papír. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 33X28 cm
10087.

6 000 HUF

Edvi Illés Aladár (1870-1958): Erdőrészlet. Ceruza, papír. Jelzett. 20X15,5 cm
10088.

4 000 HUF

Edvi Illés Panni (1897-1978): Erdő széle 1955. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 30×22 cm
10089.

6 000 HUF

Fajó János (1937-2018): Kör, 1970-es évek. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Sérült (kisebb lyukkal). d: 66 cm. lapméret: 70x70 cm
10090.

60 000 HUF
162,60
187,50

Farkas Attila (?-) Erotikus képregény terv Pécs. Tus, papír. Bal felső sarkánál törésnyommal, Jelzett a hátoldalán, 23x15,5 cm
10091.

8 000 HUF

Farkasházy Miklós (1895-1964): Töprengő. Linómetszet, papír, jelzett, 33x18 cm
10092.

5 000 HUF

10093.

2 000 HUF

Fényes Adolf (1867-1945) - Prihoda István (1891-1965): Asszony. Rézkarc, papír. Jelzett (Fényes Adolf és Prihoda). Üvegezett fakeretben. Alja foltos. 23x17 cm
10094.

3 000 HUF

10095.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF