Number of items: 367

Ligeti Viktor (1912-1986): Séta a napfényben. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×60 cm
10204.

8 000 HUF

Lisziák Elek (1939-2007): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1969. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 29,5×42 cm
10205.

14 000 HUF
37,94
43,75

Lukovszky László (1922-1981): Márki Sándor. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
10206.

2 800 HUF

Lukovszky László (1922-1981): Áchim András. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
10207.

2 800 HUF

Lux Antal (1935-): Megkövült (Versteinert). Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett és datált (A. Lux '75). Művészpéldány e.a. jelzéssel. 19,5x21,5 cm.
10208.

15 000 HUF
40,65
46,88

Lux Antal (1935-): Kerekes felhő, 1974. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 74), művészpéldány e.a. jelzéssel. 24x32 cm.
10209.

32 000 HUF
86,72
100,00

Lux Antal (1935-): Csípős rovarok. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett és datált (A. Lux '76). Művészpéldány e.a. jelzéssel. 16,5x22 cm.
10210.

19 000 HUF
51,49
59,38

10211.

10 000 HUF

Macskássy Izolda (1945-2021): Hazagondolva. Barna és fekete toll, jelzett. 29,5x21 cm
10212.

14 000 HUF
37,94
43,75

Anna Maria Maiolino (1942-): Geometria (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 12,5×16 cm.
10213.

4 000 HUF
21

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm. 1964-től rendszeresen voltak egyéni kiállításai Párizsban. 1976-ban Amerikában (Sisti Gallery, Buffalo), 1971-ben Londonban, 1974-ben Zürichben volt egyéni tárlata. Számos párizsi, németországi csoportos kiállítás mellett 1981-ben részt vett a Magyar Nemzeti Galéria kollektív tárlatán. 1982-ben szerepelt a Műcsarnok külföldön élő magyar származású művészeket bemutató kiállításán. Művei párizsi és németországi közgyűjteményekben találhatók meg. Hazai közgyűjtemények közül például a Magyar Nemzeti Galéria és a győri Xantus János Múzeum őrzi több alkotását.
10214.

48 000 HUF
130,08
150,00

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, apró sérüléssel, jelzett, számozott (40/40), datált (1990). 45,5x34 cm
10215.

44 000 HUF
119,24
137,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF