Paintings and graphics Number of items: 367
2651254
10204
423
Ligeti Viktor (1912-1986): Séta a napfényben. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×60 cm
8 000 HUF
2692655
10205
423
14000
Lisziák Elek (1939-2007): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1969. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 29,5×42 cm
14 000 HUF
2692363
10206
423
Lukovszky László (1922-1981): Márki Sándor. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
2 800 HUF
2692359
10207
423
Lukovszky László (1922-1981): Áchim András. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
2 800 HUF
2676777
10208
423
15000
Lux Antal (1935-): Megkövült (Versteinert). Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett és datált (A. Lux '75). Művészpéldány e.a. jelzéssel. 19,5x21,5 cm.
15 000 HUF
2693523
10209
423
32000
Lux Antal (1935-): Kerekes felhő, 1974. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 74), művészpéldány e.a. jelzéssel. 24x32 cm.
32 000 HUF
2676807
10210
423
19000
Lux Antal (1935-): Csípős rovarok. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett és datált (A. Lux '76). Művészpéldány e.a. jelzéssel. 16,5x22 cm.
19 000 HUF
2406661
10211
423
Luzsicza Lajos Árpád (1949- ): Noé bárkája (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. számozott (19/20). 50×64 cm
10 000 HUF
2683238
10212
423
14000
Macskássy Izolda (1945-2021): Hazagondolva. Barna és fekete toll, jelzett. 29,5x21 cm
14 000 HUF
2689349
10213
423
Anna Maria Maiolino (1942-): Geometria (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 12,5×16 cm.
4 000 HUF
2689423
10214
423
48000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm. 1964-től rendszeresen voltak egyéni kiállításai Párizsban. 1976-ban Amerikában (Sisti Gallery, Buffalo), 1971-ben Londonban, 1974-ben Zürichben volt egyéni tárlata. Számos párizsi, németországi csoportos kiállítás mellett 1981-ben részt vett a Magyar Nemzeti Galéria kollektív tárlatán. 1982-ben szerepelt a Műcsarnok külföldön élő magyar származású művészeket bemutató kiállításán. Művei párizsi és németországi közgyűjteményekben találhatók meg. Hazai közgyűjtemények közül például a Magyar Nemzeti Galéria és a győri Xantus János Múzeum őrzi több alkotását.
48 000 HUF
2673892
10215
423
44000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, apró sérüléssel, jelzett, számozott (40/40), datált (1990). 45,5x34 cm
44 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house