Paintings and graphics Number of items: 367
2693342
10216
423
9500
Marostordai Anna (1920-1999): Az út mentén. Vegyes technika, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 33x48 cm
9 500 HUF
2687347
10217
423
Major Jenő (1918-1963): Szénakazal. Olaj, rétegelt falemez, jelzett, keretben, 19x28 cm
18 000 HUF
2518988
10218
423
26000
26 000 HUF
2680336
10219
423
Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Ülő női akt. Ceruza, papír. Egyik oldalon hagyatéki pecséttel jelzett. 34x21 cm
9 000 HUF
2691978
10220
423
26000
Matzon Ákos (1945-): Kék figura, 2012. Szitanyomat, papír. Jelzett az elején szárazpecséttel, hátoldalán kézzel szignózott. Művészpéldány E.A. IX./XVI. számozással a hátoldalán. 23x17 cm. Üvegezett fakeretben.
26 000 HUF
2691950
10221
423
Hans Mendler (1950-): Ausfall (kiesés). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 127/200. 30x30 cm. Kányádi Sándor: Vae Victis c. könyvéből. Üvegezett fakeretben.
8 000 HUF
2691972
10222
423
Hans Mendler (1950-): Hin und wieder (néha). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 127/200. 30x30 cm. Kányádi Sándor: Vae Victis c. könyvéből. Üvegezett fakeretben.
8 000 HUF
2528743
10223
423
3200
3 200 HUF
2151024
10224
423
4200
4 200 HUF
2473363
10225
423
1 200 HUF
2473373
10226
423
1 200 HUF
2691678
10227
423
19000
Morvay László (1947-2004): Vacsora. Rézkarc, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat bélyegzőjével és címkéjével. 17x38 cm
19 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house