Number of items: 367

Marostordai Anna (1920-1999): Az út mentén. Vegyes technika, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 33x48 cm
10216.

9 500 HUF
25,75
29,69

Major Jenő (1918-1963): Szénakazal. Olaj, rétegelt falemez, jelzett, keretben, 19x28 cm
10217.

18 000 HUF
48,78
56,25

10218.

26 000 HUF
70,46
81,25

Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Ülő női akt. Ceruza, papír. Egyik oldalon hagyatéki pecséttel jelzett. 34x21 cm
10219.

9 000 HUF
24,39
28,13

Matzon Ákos (1945-): Kék figura, 2012. Szitanyomat, papír. Jelzett az elején szárazpecséttel, hátoldalán kézzel szignózott. Művészpéldány E.A. IX./XVI. számozással a hátoldalán. 23x17 cm. Üvegezett fakeretben.
10220.

26 000 HUF
70,46
81,25

Hans Mendler (1950-): Ausfall (kiesés). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 127/200. 30x30 cm. Kányádi Sándor: Vae Victis c. könyvéből. Üvegezett fakeretben.
10221.

8 000 HUF

Hans Mendler (1950-): Hin und wieder (néha). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 127/200. 30x30 cm. Kányádi Sándor: Vae Victis c. könyvéből. Üvegezett fakeretben.
10222.

8 000 HUF

10223.

3 200 HUF
8,67
10,00

10224.

4 200 HUF
11,38
13,13

10225.

1 200 HUF

10226.

1 200 HUF

Morvay László (1947-2004): Vacsora. Rézkarc, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat bélyegzőjével és címkéjével. 17x38 cm
10227.

19 000 HUF
51,49
59,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF