Number of items: 367

10096.

18 000 HUF
48,78
56,25

10097.

100 000 HUF
271,00
312,50

10098.

12 000 HUF

10099.

24 000 HUF
65,04
75,00

10100.

19 000 HUF
51,49
59,38

Für Emil (1967-): Promenade, 2018. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (47/50). Üvegezett fakeretben. 33×23,5 cm
10101.

11 000 HUF
29,81
34,38

Für Emil (1967-): A szomszéd néni, 2004. Ceruza, akril, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×58 cm / Pencil and acrylic on paper, signed, framed
10102.

17 000 HUF
46,07
53,13

Gacs Gábor (1930-2019): Erkel Ferenc. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
10103.

2 800 HUF

Gácsi Mihály (1926-1987): A farkas és a kecskegidák. (8/100) Színes linómetszet, papír, jelzett. Kissé kopott fakeretben, 35x50 cm
10104.

6 000 HUF

Gacsi Mihály (1926-1987): Kner Imre portréja. Rézkarc, papír, jelzett 29×19,5 cm
10105.

2 800 HUF

Galambos Margit (?-?): Nápolyi férfi portréja, 1925. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, jobbra lent autográf felirattal és datálással, 32,5x24 cm
10106.

5 000 HUF

Galambos Margit (?-?): 3 db női alaktanulmány, 1923. Vegyes technika, hártyapapír, jelzés nélkül, jobbra lent autográf datálással, részben kissé foltos, 25x17,5 és 17x25 cm körüli méretekben
10107.

9 000 HUF
24,39
28,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF