Number of items: 367

Würtz Ádám (1927-1994): Tessedik Sámuel portréja. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 29×19,5 cm
10361.

2 800 HUF

Zeller Mihály (1859-1915): Ruhamosás a folyó partján. Olaj, vászon. Jelzett jobbra lent. Sérülésekkel, 80x49 cm
10362.

3 000 HUF

Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, paszpartuban, 14×18 cm
10363.

6 000 HUF

Zirkelbach László (1916-2014): Dunabogdány, Bergman tó, 1998. Olaj, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 36x51 cm
10364.

11 000 HUF
29,81
34,38

Zsigovics Iván (1958- ):Bagoly. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/14), 12x15 cm
10365.

2 000 HUF

Zsigovics Iván (1958- ):Kozmosz. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (18/100), 29x46 cm
10366.

3 000 HUF

10367.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF