Number of items: 367

Galbavy Gyula (1883 - ): Balatoni táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, jelzett, 15x20 cm
10108.

8 000 HUF

Galbavy Gyula (1883 - ): Párkány 1919. Olaj, papír, üvegezett keretben, jelzett, 20x28cm
10109.

12 000 HUF

Galbavy Gyula (1883 - ): Keleti utca. Olaj, papír, üvegezett keretben, jelzett, 19x24cm
10110.

16 000 HUF
43,36
50,00

Gannay János (1905-1992): Budakeszi táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, körbevágott, 24x33cm cm
10111.

4 000 HUF

Gáspár Imre (1947-): Örkény István karikatúrája. Tus, papír, jelzett, 12x12 cm
10112.

2 600 HUF
7,05

Gera Éva(1923-1996): Télutó. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott, fa keretben, 16×30 cm
10113.

6 000 HUF

10114.

2 400 HUF

Gera Éva(1923-1996): Barokk templom. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott, fa keretben, 16×30 cm
10115.

6 000 HUF

Görög Rezső (1930- ): Fürdő lányok. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 23,5×49,5 cm
10116.

12 000 HUF
10

Gross Arnold (1929-2015): Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 20x38 cm. Üvegezett keretben.
10117.

5 000 HUF

10118.

18 000 HUF
48,78
56,25

10119.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF