Number of items: 367

Nagy Ernő (1881 - ): Olvasó lány. Olaj, vászon, restaurált, apró sérülés. Díszes, sérült keretben. 50x60cm
10228.

19 000 HUF
51,49
59,38

Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm
10229.

8 000 HUF

10230.

10 000 HUF

10231.

6 000 HUF

10232.

6 000 HUF

10233.

13 000 HUF
35,23
40,63

10234.

1 600 HUF

10235.

10 000 HUF

Nolipa István Pál (1907-1986): Kőbányai "Kis pilóta". Olaj, karton. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben 40x45 cm
10236.

30 000 HUF
81,30
93,75

Nolipa István Pál (1907-1986): Pesterzsébet, János téri házak. Olaj, vászon. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 60x70 cm
10237.

30 000 HUF
81,30
93,75

Nolipa István Pál (1907-1986): Áruházi külső árus. Olaj, vászon. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Keretben 35x35 cm
10238.

24 000 HUF
65,04
75,00

Nyári Lóránt (1928-1982): Szép kilátó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29x39 cm
10239.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF