Number of items: 367

Szalay Lajos (1909-1995): My horses (könyvborító terv). Nyomat, tus, kollázs, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív keretben. 21x17 cm
10288.

12 000 HUF

Szalóky Sándor (-): Csendélet. Pasztell, papír. Hullámos, sérült. 36x60cm
10289.

3 000 HUF
20

Szalmás Béla (1908-1961): Kertek alján. Tus, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: Róna Emy (1904-1988) hagyatéka. Lap alján apró szakadással. 21×27 cm
10290.

2 000 HUF
15

Szalmás Béla (1908-1961): Fekvő hölgy portréja. Tus, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: Róna Emy (1904-1988) hagyatéka. 20×26 cm
10291.

2 000 HUF

Szamosvári József (1931-): Táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva). Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült keretben. 60×80 cm
10292.

28 000 HUF
75,88
87,50

Szász Endre (1926-2003): Portré. Rézkarc, merített vízjeles papír, jelzett, számozott (66/100). 9,5×10 cm
10293.

5 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Kalapos portré. Rézkarc, merített vízjeles papír, jelzett, számozott (45/100). 9,5×9,5 cm
10294.

5 000 HUF

Szász Károly István (1909-1979): Tus, papír. Jelzett. 28x42 cm
10295.

4 800 HUF
13,01
15,00

Szász Károly István (1909-1979): Kompozíció. Tus, papír. Jelzett. 24x17 cm
10296.

6 000 HUF

10297.

6 000 HUF

Szécsi Magda (1958-): Kalligráfia (cím nélkül), 2001. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 19x11 cm
10298.

7 000 HUF
18,97
21,88

Szécsi Magda (1958-) Gesztusok (cím nélkül), 2001. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 19x11 cm
10299.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF