Number of items: 367

10276.

11 000 HUF
29,81
34,38

10277.

2 400 HUF

10278.

2 400 HUF

Somos Miklós (1933-2009): Alak tájban. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéivel. Üvegezett, kissé sérült keretben. 60×80 cm
10279.

55 000 HUF
149,05
171,88

Spányik Kornél (1858-1943): Tanulmányrajz, 1879. Ceruza, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett, sérült keretben. 27,5×18,5 cm
10280.

14 000 HUF
37,94
43,75

Stettner Béla (1928-1984): Tevan Andor, 1973. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
10281.

2 800 HUF

10282.

40 000 HUF
108,40
125,00

Sugár Gábor (1976-): Kutya. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
10283.

40 000 HUF
108,40
125,00

Sugár Gyula (1924-1991): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben, 45×63 cm
10284.

50 000 HUF
135,50
156,25

10285.

24 000 HUF
65,04
75,00

Szabó János (1942-): Horgász. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Vizaulart Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Dekoratív, sérült fakeretben. 45x60 cm
10286.

19 000 HUF
51,49
59,38

Szabó Vladimir (1905-1991): Buda. Rézkarc, papír. Jelzett 19x29 cm
10287.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF