Number of items: 367

10264.

14 000 HUF
37,94
43,75

10265.

19 000 HUF
51,49
59,38

Rubint Ávrahám Péter (1959-): Korlátok nélkül, 1997. Olaj, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 66x91,5 cm.
10266.

19 000 HUF
51,49
59,38

10267.

4 000 HUF

Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj, 1924. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett. Alsó részén kissé sérült. 32x37 cm.
10268.

20 000 HUF
54,20
62,50

Sárdy Brutus (1892-1970): Őszi alkony, 1940. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Kiállítva: Vitéz Nagybányai Horthy Miklósné Őfőméltósága legmagasabb védnöksége alatt álló "A Magyar Művészetért" mozgalom IV: kiállítása , Műcsarnok, Bp., 1943. Hátoldalán a kiállítás raglapjával. 42x53 cm.
10269.

30 000 HUF
81,30
93,75

Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj, 1943. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. 41x53 cm.
10270.

30 000 HUF
81,30
93,75

Schaller István (1970-): Fény alagútja (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzés nélkül. Fakeretben. 53x69 cm
10271.

44 000 HUF
119,24
137,50

Schaller István (1970-): 12 nap, 2015. Olaj, vászon, fa. Jelezve jobbra lent és a hátoldalán. Fakeretben. 87x114 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
10272.

85 000 HUF
230,35
265,63

Schönberger Armand (1885-1974): Házak. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10x7cm
10273.

18 000 HUF
48,78
56,25
10

10274.

1 600 HUF

Simon Miklós (1937-): Tiszapart. Olajpasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 50x70 cm
10275.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF