Number of items: 367

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (9/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 13,5x27 cm
10156.

11 000 HUF
29,81
34,38

Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E. A. jelzéssel. 19x21,5 cm
10157.

11 000 HUF
29,81
34,38

Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció, 1981. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (33/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 26,5x16,5 cm
10158.

10 000 HUF

Kádár Katalin (1951-): Mediterrán táj. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (26/100), üvegezett fakeretben, 20×29 cm
10159.

3 000 HUF

10160.

14 000 HUF
37,94
43,75

Károlyfi Zsófia (1952-): Hölgy lila lepellel. Vegyes technika, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, keretben, 11×6 cm
10161.

15 000 HUF
40,65
46,88

Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra. Szerigráfia, papír, jelzett a szerigráfián. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent 6 képarchitektúra mappából. Lapméret: 35x28,5 cm.
10162.

30 000 HUF
81,30
93,75

Kaszás István Viktor (1928-2015): Tokaji utca. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, jelzett, 20x25cm
10163.

12 000 HUF

Keszegi Horváth László (?-?), működött a XX: sz. első felében-közepén: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Hoffmann Ferenc képkeretező 1940 körüli címkéjével. 40x32 cm
10164.

30 000 HUF
81,30
93,75

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Női portré. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Kissé sérült. 49,5×36 cm.
10165.

12 000 HUF

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Férfi portré. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Sérült. 51×37 cm.
10166.

12 000 HUF

Kézdi Kovács László (1864-1942): Budapesti enteriőr, 1887. Akvarell, ceruza, papír, kartonon, jelzett. 12×11 cm
10167.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF