Paintings and graphics Number of items: 367
2626855
10156
423
11000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (9/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 13,5x27 cm
11 000 HUF
2603977
10157
423
11000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E. A. jelzéssel. 19x21,5 cm
11 000 HUF
2524107
10158
423
Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció, 1981. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (33/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 26,5x16,5 cm
10 000 HUF
2672527
10159
423
Kádár Katalin (1951-): Mediterrán táj. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (26/100), üvegezett fakeretben, 20×29 cm
3 000 HUF
2642819
10160
423
14000
14 000 HUF
2694389
10161
423
15000
Károlyfi Zsófia (1952-): Hölgy lila lepellel. Vegyes technika, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, keretben, 11×6 cm
15 000 HUF
2660400
10162
423
30000
Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra. Szerigráfia, papír, jelzett a szerigráfián. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent 6 képarchitektúra mappából. Lapméret: 35x28,5 cm.
30 000 HUF
2687356
10163
423
Kaszás István Viktor (1928-2015): Tokaji utca. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, jelzett, 20x25cm
12 000 HUF
2694575
10164
423
30000
Keszegi Horváth László (?-?), működött a XX: sz. első felében-közepén: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Hoffmann Ferenc képkeretező 1940 körüli címkéjével. 40x32 cm
30 000 HUF
2604495
10165
423
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Női portré. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Kissé sérült. 49,5×36 cm.
12 000 HUF
2604511
10166
423
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Férfi portré. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Sérült. 51×37 cm.
12 000 HUF
2620139
10167
423
Kézdi Kovács László (1864-1942): Budapesti enteriőr, 1887. Akvarell, ceruza, papír, kartonon, jelzett. 12×11 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house