Number of items: 367

10180.

1 000 HUF

10181.

26 000 HUF
70,46
81,25

Konecsni György (1908-1970): Péter András. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
10182.

2 800 HUF

10183.

2 800 HUF

Konecsni György (1908-1970): Balaton. Litográfia, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéle kissé foltos, 29×39 cm
10184.

8 000 HUF

10185.

12 000 HUF

Koppány Attila (1947-): Forgóajtó. Akril, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalon autográf felirattal. Fa keretben. 40x30 cm
10186.

90 000 HUF
243,90
281,25

Kósza Sípos László (1943-1989): Kert. Litográfia, papír, jelzett, sorszámozott 11/20 46x36 cm
10187.

5 500 HUF
14,91
17,19

Kovács Attila (1938-2017): 25. program oldal, 1983. Ofszetnyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (55/70), 29,5×21 cm.
10188.

19 000 HUF
51,49
59,38

10189.

1 000 HUF

Kováts Nagy Ira (1921-2008): Hát akt. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26x18cm
10190.

6 000 HUF

Kováts Nagy Ira (1921-2008): Nagypapa kutyával. Filctoll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20x14 cm
10191.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF