Number of items: 367

Szilvásy Margit (1898-1977): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 28×37,5 cm
10313.

9 000 HUF
24,39
28,13

Szőcs Andre (?- ?): Vitorlások. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott, mely szerint kiállítva a Rakpart Galériában. Üvegezett fakeretben, 37,5x27 cm
10314.

4 000 HUF

Szőnyi Jenő (1902-?): Vázlatfüzete 9 rajzzal. Tus, papír, jelzett, 17x13 cm
10315.

4 000 HUF

Tábori József (1928-2001): Tanya. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett keretben, 21x30 cm
10316.

9 000 HUF
24,39
28,13

10317.

8 000 HUF

Takács Győző (1938-): Hajnalhasadás Mezőberénynél. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. 53x65 cm. Dekoratív fakeretben.
10318.

20 000 HUF
54,20
62,50

Tibai Takács János (1876 - 1943): Virágcsendélet. Jelzett . Akvarell, papír. 49x39cm
10319.

11 000 HUF
29,81
34,38

Tibai Takács János (1876 - 1943): Őszi táj. Jelzett . Akvarell, papír. 39x50m
10320.

12 000 HUF

cca 1900 Tikáts Adolf (1872-?) Bp. V. Budapest Haltér Lithográfia. Papír. 16x19 cm
10321.

2 000 HUF

cca 1900 Tikáts Adolf (1872-?) Bp. V. Duna utca Budapest Haltér Litográfia. Papír. 15x13 cm
10322.

2 000 HUF

cca 1900 Tikáts Adolf (1872-?) Bp. V. Budapest Haltér Lithográfia. Papír. 16x19 cm Jelzett a dúrpn
10323.

2 000 HUF

1906 Tikáts Adolf (1872-?) Bp. VIII. Az Alföldi és a Népszínház utca sarka Lithográfia. Papír. 24x16 cm
10324.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF