Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 424

Az Erdélyi Helikon magyarországi barátainak Aranykönyve. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves cég. Kiadói papírkötés.
18057.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gáspár Jenő: A világ orvosa. Regény az őskereszténység legelső éveiből. Bp, é.n., Szent István Társulat. Kopott és megviselt egészvászon kötésben, meglazult kötéssel.
18058.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szőnyi Zsuzsa: A Triznya-kocsma. Magyar sziget Rómában. Bp., 1999, Kortárs Kiadó. 253 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18059.

Rufpreis:
2 400 HUF
18060.

Rufpreis:
1 000 HUF
Erdős Renée: Brüsszeli csipke. I-II. kötet. Bp., 1930, Révai. 214+196 p. A szerző által aláírt példány. Egybekötött, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, az első néhány lap részben elvált a kötéstől, egy lap kijár.
18061.

Rufpreis:
1 200 HUF
18062.

Rufpreis:
800 HUF
Heszke Béla: Színház. Színháztörténeti breviárium. Művészetek kézikönyve II. Kolozsvár, 1944, Minerva. 345 p + 12 t. Első kiadás. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
18063.

Rufpreis:
2 000 HUF
Orbán Dezső: Az ezüst flotta. Gergely Tibor rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat. 174 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
18064.

Rufpreis:
1 200 HUF
gróf Königsegg Lajos: Egy afrikai magyar gyarmat története. Regény a serdülő ifjúság számára. Bp., 1926, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. 232 p + 8 t. Mühlbeck Károly nyolc egészoldalas illusztrációjával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
18065.

Rufpreis:
1 800 HUF
P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Történeti elbeszélések a serdülő ifjúság számára. Átdolgozta: Baróti Lajos. Helbing Ferenc rajzaival. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. 127 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, ázásnyomokkal, helyenként foltokkal.
18066.

Rufpreis:
1 200 HUF
Szabó Endre: A szusz. Humorisztikus regény. Bp., 1904, Magyar Hírlap. 168 p. Kissé viseltes kiadói papírkötés, kissé sérült lapszélekkel, foltos lapokkal.
18067.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szalay Károly: A sivatagban. Költemény. Bp., 1906, magánkiadás (Károlyi György-ny.). 139 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ragasztott, illusztrált kaucsuklappal, aranyozott lapélekkel. Helyenként kissé sérült lapszélekkel, első előzéklap kijár.
18068.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF