Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 424

Eszterhás István: A hézag. Cleveland, 1983, szerzői magánkiadás. 351 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval.
18033.

Rufpreis:
1 200 HUF
Az Erdélyi Helikon Magyarországi Barátainak Aranykönyve 1937. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, foltos borítóval, a borítón és a gerincen kis sérüléssel, kis hiánnyal, 6 lap kijár.
18034.

Rufpreis:
1 000 HUF
Rudnyánszky Ferenc: Magyar gazdák és leventék lovaskönyve. Garay Ákos festőművész rajzaival. Bp., 1928., (Stádium-ny.), 1 (címkép) t. + 143 p. Átkötött félvászon-kötés.
18035.

Rufpreis:
6 000 HUF
Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. Gróf Szécsen Antal bevezetésével. Bp.,én,Athenaeum, 1 t.+2+240 p. Kiadói kopott egészbőr-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
18036.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szomaházy István: Barátaim, a halottak. Bp., 1920, Kultura. 150 p. Első kiadás. Kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 250 példányban, számozatlan példány.
18037.

Rufpreis:
1 400 HUF
Erdélyi Kalendárium, amelyet az Úrnak 1940-ik esztendejére barátainak küld az Erdélyi Férfiak Egyesülete. Bp., 1940, Erdélyi Férfiak Egyesülete (Officina). 32 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kissé sérült kiadói papírkötés.
18038.

Rufpreis:
2 000 HUF
Mixtum compositum. Egy orvos apró feljegyzései. Fáy Dezső rajzaival. (Bp.), 1924, Amicus. 63 p. Egészoldalas és szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos illusztrált kiadói papírborítóval. Megjelent 500 példányban, 345. sorszámozott példány.
18039.

Rufpreis:
3 000 HUF
18040.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar balladák könyve I-II. köt. Válogatott gyűjtemény. Irodalmi Kincstár III-IV. Bp.-Pest,1874-1861,Franklin-Heckenast Gusztáv, 1 (címkép, Arany János arcképe) t.+192 p.; 192 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
18041.

Rufpreis:
5 000 HUF
18042.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Mészáros Mihály, Länger György, Szabó Zsuzsanna: Puli, Pumi, Mudi. Kutyatár sorozat. Érd, 1996, Elek és Társa. Kiadói kartonált papírkötés.
18043.

Rufpreis:
2 400 HUF
18044.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF