18041.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Magyar balladák könyve I-II. köt. Válogatott gyűjtemény. Irodalmi Kincstár III-IV. Bp.-Pest,1874-1861,Franklin-Heckenast Gusztáv, 1 (címkép, Arany János arcképe) t.+192 p.; 192 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.