Orbán Dezső: Az ezüst flotta. Gergely Tibor rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat. 174 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.