18068.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Szalay Károly: A sivatagban. Költemény. Bp., 1906, magánkiadás (Károlyi György-ny.). 139 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ragasztott, illusztrált kaucsuklappal, aranyozott lapélekkel. Helyenként kissé sérült lapszélekkel, első előzéklap kijár.