Cserépfalvi Imre: Egy könyvkiadó feljegyzései. Bp, 1982, Gondolat. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott és szakadozott papír védőborítóval.