18060.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Schalom Asch: Moszkva. Fordította: Gergely Janka. Budapest, 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat, 361 p. Félbőr kötésben, kopott, megviselt borítóval, meglazult kötéssel, a gerinc sérült.