Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 424

Remekírók képes könyvtára. Gróf Széchenyi István válogatott munkái I-II. Szerk.:Radó Antal. Bp., én., Lampel Róbert cs. és kir. udvari könyvkereskedés kiadása. Magyar művészek rajzaival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
18081.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lukácsy András: Népek játékai. Bp., 1977. Móra. Dluhopolszky László rajzaival és Varga Imre ábráival illusztrálva. Második, bővített kiadás. Kartonált papírkötésben, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
18082.

Rufpreis:
800 HUF
Babits Mihály: Az európai irodalom olvasókönyve. Töredék és vázlat. A függelékben Halász Gábor levelei. Bp.,1978,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18083.

Rufpreis:
1 000 HUF
Daudet: Levelek a malomból. I-II. köt. [Egyébként.] Ford.: Fábry Dezső. Kis Helikon 17-18. Bp.,(1922.), Rózsavölgyi. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. Számozatlan példány.
18084.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ascher Oszkár: Minden versek titkai. Életrajzi regény. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1964., Szépirodalmi. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18085.

Rufpreis:
2 000 HUF
16
Bárány Tamás: Tornádó. A szerző által dedikált példány. Bp., 1970., Magvető. Kiadói papírkötés.
18086.

Rufpreis:
1 400 HUF
Eszterhás István: Vérző karcolatok I. Kétszer radikális Gyuri. Cleveland, 1958, szerzői magánkiadás. 47 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
18087.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., 1936., Athenaeum, 312 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval.
18088.

Rufpreis:
1 400 HUF
Lesznai-Képeskönyv. Lesznai Anna írásai, képei és hímzései. Összeáll.: Gergely Tibor. Bp., 1978, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
18089.

Rufpreis:
2 000 HUF
18090.

Rufpreis:
1 200 HUF
Léleküdítő azaz szellemi kincstár. Gondolatok és elmés idézetek gyűjteménye. Szerk.: Wildner Ödön. Bp.,é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kopott egészvászon-kötés, foltos lapokkal, névbejegyzéssel, ceruzás jegyzettel és aláhúzásokkal.
18091.

Rufpreis:
1 200 HUF
10
Reviczky Gyula összes költeményei. Rendezte: Koroda Pál. Bp., 1900, Athenaeum. 376 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
18092.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF