Reviczky Gyula összes költeményei. Rendezte: Koroda Pál. Bp., 1900, Athenaeum. 376 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.