Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500018/Ady-Endre-Joslasok-Magyarorszagrol-Tanulmanyok-es-jegyzetek-a-magyar-sorskerdesrol-Szerk~II2455226
2455226
18088
400
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésrÅ‘l. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., 1936., Athenaeum, 312 p. ElsÅ‘ kiadás! Kiadói egészvászon kötésben, kopott borÃtóval.
: karap_norbert