Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1711810
10169
326
Metykó Gyula (1907-1992): Erdőrészlet. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm
1789771
10170
326
Molnár C. Pál (1894-1981): Róma. Fametszet, papír, utólag jelzett, 9×13 cm
1799246
10171
326
MT jelzéssel: Kilátás a dombról. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×29,5 cm 1757755
10172
326
50000
1878 Munkácsy Mihály (1844-1900)-Charles Jean Louis Courtry (1846-1897):: A vak MIlton az Elveszett Paradicsomot diktálja. Rézkarc 31,5x42,5 cm Egy-két apró beszakadás a kartonon.
1817243
10173
326
Nagy jelzéssel: Magányos fa. Olaj, farost, keretben, 13×60 cm
1813321
10174
326
Nagy jelzéssel: Parasztház. Olaj, farost, 26×20 cm
1816441
10175
326
11000
Nagy jelzéssel: Kiégett tanya. Szén, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm
1812884
10176
326
Nádler jelzéssel: Gyulai vár. Akvarell, papír, 20×31 cm
1751849
10177
326
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Aktok, olaj, karton, jelzés nélkül, fa keretben, 65×11 cm
1713125
10178
326
15000
1782050
10181
326
Nowak, Otto Robert (1874-1945): Karlskirche, Bécs, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 15×9,5 cm
1806957
10182
326
Nyári Lóránt (1928-1982): Vízpart, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19,5×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF