Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1815710
10183
326
Ohivú jelzéssel: Etikett, sziluettkép. Papír, tus, üvegezett fa keretben, 21x28 cm.
1791721
10184
326
Orosz István (1941-1999): Vitorlás. Olaj, karton, keretben, 28×40 cm 1816330
10185
326
Orosz István (1941-1999): Híd, kőoszlop. Vegyes technika, papír, jelzett, sérült, 34×50 cm
1816325
10186
326
Orosz István (1941-1999): Valahol bomba robbant. Vegyes technika, papír, jelzett, foltos, 34×50 cm
1816316
10187
326
Orosz István (1941-1999): Vágrét Pista fest. Vegyes technika, papír, jelzett, kis szakadással, gyűrött, 52×32 cm
1816322
10188
326
Orosz István (1941-1999): Lángban a hegyoldal. Vegyes technika, papír, jelzett, 34×50 cm
1801265
10189
326
Pap jelzéssel: Tyúkudvar. Tempera, papír, üvegezett keretben, 27×37 cm
1812160
10190
326
Pataky Marienne (?-?): Merengő. Vegyes technika, karton, utólag jelezett, 28×21 cm 1779424
10191
326
24000
1799975
10192
326
3400
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál, rézkarc, papír, jelzett, 25,5×35 cm
1726328
10193
326
28000
Páldy Zoltán (1884-1939): Virágcsendélet. Pasztell, karton, jelzett, üvegezett keretben, 37×32 cm 1801134
10194
326
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF