Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1813327
10060
326
Duray jelzéssel: Dombok. Olaj, karton, 36×50 cm
1812606
10061
326
Egry jelzéssel: Női portré. Szén, papír, felcsavarva, 60×43 cm 1817384
10062
326
Egry jelzéssel: Szivárvány. Pasztell, papír, 52×33 cm 1814009
10063
326
Egry jelzéssel: Őszi erdő, olaj, farost, üvegezett fa keretben, 33×23 cm
1806836
10064
326
Elekfy Jenő (1895-1968): Ereszkedő uszály, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21,5×31 cm
1812159
10065
326
Emőd Aurél (1897-1958): Kilátás a dombról. Akvarell, papír, jelzés nélkül, foltos, üvegezett keretben, 28×38 cm 1812682
10066
326
11000
Endrédy György (1910-1988): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×34 cm 1753080
10067
326
Erdélyi jelzéssel: Illusztráció 2008, repesztés, papír, 15,5×26,5 cm
1765370
10068
326
36000
1817343
10069
326
Ék jelzéssel: Ülő férfi akt. Szén, papír, felcsavarva, 70×50 cm
1690116
10070
326
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Nagyméretű rézkarc, papír, jelzett, Üvegezett keretben. Üveg törött. 50x60 cm
1814224
10071
326
Faragó jelzéssel: Játszó gyerekek (tanulmány rajz). Ceruza, papír, 21×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF