Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1799385
10048
326
Conrad Gyula (1877-1959): Szentendre. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 26×36 cm 1798187
10049
326
Czencz jelzéssel: Bikinis lány. Tempera, papír, 50×70 cm
1817471
10050
326
Czóbel jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, felcsavarva, kis szakadással, 60×43 cm 1758094
10051
326
Csanády András (1929- ): Öreg kapu. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×30 cm
1814817
10052
326
Csillag József (1894-1977): Tabán. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×17 cm 1806842
10053
326
Csohány Kálmán (1925-1980): Érintés, rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/20), üvegezett fa keretben, 29×19 cm 1767613
10054
326
Dallos Hanna (1907-1944): Golgota, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 15×10 cm 1764813
10055
326
70000
Dévényi János (1956-): Ékes formák (2016). Akril, vászon, hátoldalán jelzett, keretben, 50×70 cm
1608059
10056
326
1627464
10057
326
40000
1799173
10058
326
Diener jelzéssel: Utcarészlet. Pasztell, papír, 41×30 cm
1813510
10059
326
Dimits Sándor (?-?): Tó részlet. Rézkarc, papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 18×14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF