Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1785186
10072
326
Faragó jelzéssel: Felszolgáló lány, vándor fiú. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 22×35 cm
1754356
10073
326
1812610
10074
326
Fehér jelzéssel: Villanyoszlop. Olaj, papír, 28×39 cm 1800111
10075
326
Fényes Adolf (1867-1945): Koldus. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 33×23 cm
1817466
10076
326
Fónyi jelzéssel: Félelem.Szén-pasztell, papír, 61×36 cm
1769173
10077
326
Fügedi Jenő (1935-): Önarckép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15,5×10 cm
1815692
10078
326
Gaálné jelzéssel: Pécs, Széchényi tér a Zsolnay kúttal, papír, akvarell, üvegezett fa keretben, 18x27 cm.
1816388
10079
326
Gácsi Mihály (1926-1987): Jégverem, színes linó, papír, jelzett, apró szakadásokkal, 42×60,5 cm 1816662
10080
326
Gácsi Mihály (1926-1987): Badacsony, színes linó, papír, jelzett, számozott (5/100), felcsavarva, 35,5×50,5 cm 1799361
10081
326
Gál János (1894-1976): Élet az udvarban. Akvarell, papír, jelzett, 21×29 cm
1814006
10082
326
Gera jelzéssel: Háztetők, olaj, farost, 20×31 cm 1738564
10083
326
Gergely jelzéssel: Bálák. Akvarell, papír, 30×43 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF