Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 351

Felix Hollenberg (1868-1945) Rézkarc, papír. Jelzett a dúcon. 16x25 cm
10097.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel: 5 db rajz, toll, papír, 30×20 cm
10098.

Rufpreis:
800 HUF

Iglay József (1905-1980): Kanyargó utcák, akvarell, papír, jelzett, 37×50 cm
10099.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ilosvai jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, sérült, 50×34 cm
10100.

Rufpreis:
5 000 HUF

Irányi jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, 41×29 cm
10101.

Rufpreis:
2 000 HUF

Istókovits Kálmán (1898-1990): Vihar a Dunán (Margit-híd, Budapest), 1947. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×44 cm
10102.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Iván Szilárd (1912-1988): Barátnők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben,14×19 cm
10103.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988):Táj. Rézkarc, papír, jelzett, kis karcolással, üvegezett keretben, 19×27 cm
10104.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jaschik Álmos (1885-1950): A sátán kísértése, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, papírlapra ragasztva, 16x11 cm
10105.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jámbori jelzéssel: Szántás. Olaj, vászon, piszkos, 50×60 cm
10106.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Jándi jelzéssel: Orgia. pasztell, papír, üvegezett keretben, 35×53 cm
10107.

Rufpreis:
12 000 HUF

Joachim József (1897-1954): Leány portréja, pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 34×23,5 cm
10108.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF