Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1768661
10097
326
Felix Hollenberg (1868-1945) Rézkarc, papír. Jelzett a dúcon. 16x25 cm 1784874
10098
326
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel: 5 db rajz, toll, papír, 30×20 cm 1713131
10099
326
Iglay József (1905-1980): Kanyargó utcák, akvarell, papír, jelzett, 37×50 cm
1813318
10100
326
Ilosvai jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, sérült, 50×34 cm
1814213
10101
326
Irányi jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, 41×29 cm 1751842
10102
326
24000
Istókovits Kálmán (1898-1990): Vihar a Dunán (Margit-híd, Budapest), 1947. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×44 cm
1791724
10103
326
Iván Szilárd (1912-1988): Barátnők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben,14×19 cm
1769146
10104
326
Iván Szilárd (1912-1988):Táj. Rézkarc, papír, jelzett, kis karcolással, üvegezett keretben, 19×27 cm
1767605
10105
326
Jaschik Álmos (1885-1950): A sátán kísértése, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, papírlapra ragasztva, 16x11 cm 1800742
10106
326
11000
Jámbori jelzéssel: Szántás. Olaj, vászon, piszkos, 50×60 cm 1814208
10107
326
Jándi jelzéssel: Orgia. pasztell, papír, üvegezett keretben, 35×53 cm
1816167
10108
326
Joachim József (1897-1954): Leány portréja, pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 34×23,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF