Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1784542
10219
326
Somlai Vilma (1938-2007): Badacsony 1983, linó, papír, jelzett, 19×19 cm 1784596
10220
326
Somlai Vilma (1938-2007): Őszibarackos tavasszal (Szigliget) / Fasor Szigligeten, 2 db linó, papír, jelzettek, 20×20 cm 1784592
10221
326
Somlai Vilma (1938-2007): Présház napfényben (Tavasz Akaliban) / Az utolsó présház (Akali), 2 db linó, papír, jelzettek, 20×20 cm 1800252
10222
326
Somlai Vilma (1938-2007): A festő emlékére, linó, papír, jelzett, 22×20 cm
1800243
10223
326
Somlai Vilma (1938-2007): E.J. emlékére, linó, papír, jelzett, 20×20 cm
1800235
10224
326
Somlai Vilma (1938-2007): Rókaszántó, linó, papír, jelzett, 20×20 cm 1732035
10225
326
Somlai Vilma (1938-2007): Napos táj, olaj, farost, hátulján jelzett, 42×44 cm 1663847
10226
326
1767978
10228
326
L. Starek jelzéssel: Japán nő. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. Keret 20x22 cm 1815098
10229
326
Stettner Béla (1928-1984): Orgonacsendélet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 33×23 cm
1737232
10230
326
Carl Strauss (1873-1957): Waldhaus Flims. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, gyűrődéssel, üvegezett keretben 20×30 cm
1755808
10231
326
28000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF