Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1815272
10157
326
Marinov jelzéssel: Muzika. Színezett rézkarc, üvegezett keretben, paszpartuban, 13x15 cm./ 1785812
10158
326
Markovich jelzéssel: Fasor. Olaj, karton, 51×41 cm
1634244
10159
326
Masereel, Frans (1889-1972): Danse Macabre. Bern, 1941. Herbert Lang, Sorszámozott 426/1000. 25 egészoldalas metszettel. Kiadói kartonálásban, gerinc kissé sérült. / With 25 full page illustrations. Spine damaged. 25x34 cm
1817444
10160
326
Márffy jelzéssel: Férfi portré. Tempera, papír-karton, 48×68 cm
1750688
10161
326
Máthé jelzéssel: Székely falu, akvarell, papír, paszpartuban, 50×35 cm 1813312
10162
326
Mednyánszky jelzéssel: Házak. Akvarell, foltos, papír, üvegezett keretben, 17×28 cm 1816457
10163
326
14000
Mednyánszky jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, vászon, sérült, keretben, 50×70 cm 1798218
10164
326
Medveczky jelzéssel: Akt háttal. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 47×33 cm
1731933
10165
326
Merényi Rudolf (1893-1957): Merengő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 44×29 cm 1813796
10166
326
14000
Mermeze Nóra (1938-): Két alak. Pasztellkréta, papír, jelzett, paszpartuban, 45x55 cm.
1813800
10167
326
Mermeze Nóra (1938-): Erdő. Pasztellkréta, papír, jelzett, paszpartuban, foltos, javított, 48x34 cm. 1789776
10168
326
Mesterházy Dénes (?-?): Hazafelé. Olaj, vászon, festék lepattanással 34×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF