Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 351

Bor jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, 44×49 cm
10036.

Rufpreis:
6 000 HUF

Borbély Gizella (1920-1994): Táj templommal, pasztell, papír, 50×35 cm
10037.

Rufpreis:
4 000 HUF

10038.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Boros Edit (?- ): Fejetlenek, szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/7), paszpartuban, 22,5×33,5 cm
10039.

Rufpreis:
800 HUF

10040.

Rufpreis:
12 000 HUF

10041.

Rufpreis:
4 000 HUF

10042.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bólyai Krisztina (?-): Csábító tekintet II. Olaj, vászon,  70×60 cm
10043.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Brankovics Éva (1938-): Facsoport a réten. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×34 cm
10044.

Rufpreis:
4 000 HUF

Buzás András (1943-): Erdős táj. Olaj, papír, 19×28 cm
10045.

Rufpreis:
8 000 HUF

Buzás András (1943-):Házak. Olaj, papír, 19×28 cm
10046.

Rufpreis:
8 000 HUF

Conrad Gyula (1877-1959): Nehéz út. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×30 cm
10047.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF