Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1761074
10281
326
Würtz Ádám (1927-1994): Kompozíció, fametszet, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 35×41 cm 1812375
10282
326
Xantus jelzéssel: Korhadt fa törzs. Vegyes technika, karton, 48×48 cm 1814835
10283
326
Adolphe Yvon (1817-1893) : Notre Dame. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×17 cm
1815125
10284
326
Zádor István (1882-1963): Halászat. Színezett rézkarc, karton, jelzett, paszpartuban, 35×21 cm
1806753
10285
326
Zádor István (1882-1963): A Sötétkapu Esztergomban, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22×27,5 cm 1814186
10286
326
120000
BroZech jelzéssel: Huszár a lovon 1912. Olaj, vászon, keretben, 80×50 cm
1814188
10287
326
120000
BroZech jelzéssel: Hölgy a lovon 1912. Olaj, vászon, keretben, 80×50 cm
1815877
10288
326
Josip Zeman (?-): Zágráb, Tomiszláv király szobra, tempera, falemez, jelzett, fa keretben, 39x31 cm
1815747
10289
326
2200
Zé Kovács József (1951-): Regék, mesék, mondák. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×19 cm
1813430
10290
326
Ziffer jelzéssel: Férfi portré. Tempera, falemez, keretben, 78×48 cm
1813452
10291
326
Zombor jelzéssel: Békásy szoros. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×20
1813455
10292
326
Zombor jelzéssel: Székelykapu. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×20 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF