Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 351

Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán tengerpart, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 22×28,5 cm
10305.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Tavacska, olaj, karton, üvegezett fa keretben, 18×28,5 cm
10306.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Olvashatatlan jelzéssel: Hálok. Computer print, karton, 51×35 cm
10307.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Öregasszony. Akvarell, papír, 44×30 cm (két oldalas)
10308.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel:Turistaház a domboldalon. Rézkarc, papír, keretben, 14×9,5 cm
10309.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Ikarus 88. Tus, papír, üvegezett keretben, 29×22 cm
10310.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos nő színes tájban, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 29×39 cm
10312.

Rufpreis:
10 000 HUF

10313.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olvashatatlan jelzéssel: Téli falurészlet. Rézkarc, papír, 21×23 cm
10315.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Olvashatatlan jelzéssel: Halászok. Linó, papír, 30×23 cm
10316.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Anya a gyermekével. Linó, papír, üvegezett keretben, 32×24 cm
10317.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Festegető beteg. Ceruza-akvarell, papír, fakeretben, 14×21 cm
10318.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF