Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1812459
10305
326
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán tengerpart, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 22×28,5 cm 1812455
10306
326
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Tavacska, olaj, karton, üvegezett fa keretben, 18×28,5 cm
1791718
10307
326
Olvashatatlan jelzéssel: Hálok. Computer print, karton, 51×35 cm 1816429
10308
326
Olvashatatlan jelzéssel: Öregasszony. Akvarell, papír, 44×30 cm (két oldalas) 1769189
10309
326
Olvashatatlan jelzéssel:Turistaház a domboldalon. Rézkarc, papír, keretben, 14×9,5 cm
1769162
10310
326
Olvashatatlan jelzéssel: Ikarus 88. Tus, papír, üvegezett keretben, 29×22 cm
1732028
10312
326
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos nő színes tájban, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 29×39 cm
1745927
10313
326
15000
1815209
10315
326
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Téli falurészlet. Rézkarc, papír, 21×23 cm
1782888
10316
326
Olvashatatlan jelzéssel: Halászok. Linó, papír, 30×23 cm 1782908
10317
326
Olvashatatlan jelzéssel: Anya a gyermekével. Linó, papír, üvegezett keretben, 32×24 cm 1815417
10318
326
Olvashatatlan jelzéssel: Festegető beteg. Ceruza-akvarell, papír, fakeretben, 14×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF