Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1801244
10293
326
Zórád jelzéssel: Falusi udvar, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 13×10 cm
1801249
10294
326
Zorkóczy jelzéssel: Szökőkút a tavon. Vegyes technika, papír, 22×29 cm 1814203
10295
326
Zorkóczy jelzéssel: Viskó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×40 cm
1754162
10296
326
Zsoldos Nagy Illés (?-?): Halastó. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 20×31 cm
1729414
10297
326
Olvashatatlan jelzéssel: Bremen. Grosse Weserbrücke. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×26,5 cm
1729942
10298
326
Olvashatatlan jelzéssel: Egzotikus lány. Olaj, vászon, 60×45 cm
1729490
10299
326
Olvashatatlan jelzéssel: Bremen. Hutfilterstrasse. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×20 cm
1729367
10300
326
Olvashatatlan jelzéssel: Bremen. Börse am Marktplatz. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×26,5 cm
1729409
10301
326
Olvashatatlan jelzéssel: Bremen Stadttheater am Wall. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×26,5 cm
1799322
10302
326
Olvashatatlan jelzéssel: Kiskutyák és a ló. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 23×17,5 cm
1799328
10303
326
Olvashatatlan jelzéssel: Notre Dame. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 19×14 cm
1729333
10304
326
Asszony portré, rézkarc lemez, fatáblára erősítve, olvashatatlan jelzéssel, 25×17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF