Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1752920
10269
326
30000
Urbán Gábor (1946-): Borozgatók. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×40 cm
1818042
10270
326
Varga Győző (1929-2015): Sohse kérdezz! Szén, papír, jelzett, 67×46 cm 1817953
10271
326
Varga Győző (1929-2015): Szőrnyű a te kínzókamrás. Szén, papír, jelzett, 67×46 cm
1663869
10272
326
Vasvári jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton, 48×38 cm
1817328
10273
326
Vaszary jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, 29×39 cm 1814257
10274
326
11000
Vaszary jelzéssel: Gellértfürdő. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm 1613154
10275
326
60000
Verebics Ágnes (1982-): Hátsó (2001). Olaj, vászon, jelzett (hátoldalán), keretben, 100×70 cm 1812275
10276
326
Vén jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, hajtás nyommal, felcsavarva, 80×60 cm
1815202
10277
326
Vén Zoltán (1941-): Dr. Tulp anatómiája rézkarc-papír kis szériás emléklapon 15x21 cm
1726536
10278
326
1815204
10279
326
Wiederkomm Ervin: orvosok sorozat: Dunant rézkarc-papír kis szériás emléklapon 15x21 cm
1804511
10280
326
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Lábfej tanulmány. Grafit, papír, jelzett, paszpartuban, 45×35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF