Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 351

Urbán Gábor (1946-): Borozgatók. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×40 cm
10269.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Varga Győző (1929-2015):  Sohse kérdezz! Szén, papír, jelzett, 67×46 cm
10270.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Győző (1929-2015):  Szőrnyű a te kínzókamrás. Szén, papír, jelzett, 67×46 cm
10271.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vasvári jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton, 48×38 cm
10272.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vaszary jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, 29×39 cm
10273.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Vaszary jelzéssel: Gellértfürdő. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm
10274.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Verebics Ágnes (1982-): Hátsó  (2001). Olaj, vászon, jelzett (hátoldalán), keretben, 100×70 cm
10275.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Vén jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, hajtás nyommal, felcsavarva, 80×60 cm
10276.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vén Zoltán (1941-): Dr. Tulp anatómiája rézkarc-papír kis szériás emléklapon  15x21 cm
10277.

Rufpreis:
1 000 HUF

10278.

Rufpreis:
10 000 HUF

Wiederkomm Ervin: orvosok sorozat: Dunant rézkarc-papír kis szériás emléklapon 15x21 cm
10279.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wiettinghoff Evald (1826-1882): Lábfej tanulmány. Grafit, papír, jelzett, paszpartuban, 45×35 cm
10280.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF