Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1787555
10145
326
Alfred Kubin (1877-1959): Teher. Klisé, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 17×14 cm
1765496
10146
326
40000
Kurucz D. István (1914-1996): Koratavasz 1949. Olaj, vászon, jelzett, 40×80 cm
1770490
10147
326
Lipták György (1951 - ) Cím nélkül. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 27x18 cm 1801246
10148
326
Lossonczy jelzéssel: Fej. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×26 cm
1720482
10149
326
Lőrincz jelzéssel: Iris femina, szerigráfia, papír, számozott (5/15), 32×35 cm
1794892
10150
326
Lukács jelzéssel: Tájkép házakkal. Olaj, vászon, keretben, 32×52 cm 1814866
10151
326
Lukovszky László (1922-1981): Tavasz. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×31 cm
1817201
10152
326
Lukovszky László (1922-1981):Domb utca. Színes rézkarc, karton, jelzett, 24×34 cm 1813761
10153
326
11000
Macskássy Izolda (1945-): Női alak. Vegyes technika, selyem, jelzett, üvegezett keretben, paszpartuban, 28x19 cm. 1812161
10154
326
Major Kálmán (1919-2007): Mediterrán hangulat. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×36 cm
1641772
10155
326
Max Hermann Mahlmann (1912-2000): Budapest. akvarell, Jelzett. A kép szélén sérülésekkel / Watercolor, signed, with some damages at the edges 46x32 cm
1814860
10156
326
Maknics Albert (1922-): Falusi utca. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF