Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 351

Gonda jelzéssel: Izrael, művészi textilkollázs, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21×31 cm
10084.
Materialzeichen

Rufpreis:
3 000 HUF

Gulyás Dénes (1927-2003): Rémálom (In Memoriam 1956). Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
10085.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Halász jelzéssel: Vigyorgó ifjú. Olaj, sérült, vászon, üvegezett sérült keretben, 30×22 cm
10086.

Rufpreis:
3 000 HUF

Halmi jelzéssel: Donald kacsa csőre töltve. Akvarell, papír, foltos, 34×45 cm
10087.

Rufpreis:
3 000 HUF

Harmat Szilvia (?- ): Bugaci viselet, hidegtű, papír, jelzett, paszpartuban, 20×15 cm
10088.

Rufpreis:
1 000 HUF

Harmati Zsófia (1966): Tájlapok, 1997 színes rétegnyomat, 15 x 15 cm
10089.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heller Andor (1904-?): Fáradtan. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×24 cm
10091.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 40×50 cm
10092.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10093.

Rufpreis:
3 000 HUF

10094.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hikádi Erzsébet, Czene Béláné (1911-2008): Gépjavító. Olaj, farost, jelzett, keretben, 64×89 cm
10095.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Felix Hollenberg (1868-1945): Tájkép, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 13×25,5 cm
10096.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF