Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1761030
10109
326
Józsa János (1936-2016): Anya gyermekével, rézkarc, papír, jelzett, 15×9,5 cm 1752923
10110
326
30000
Kalcsó József (1952-): Ketten. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm
1817504
10111
326
Kass jelzéssel :Férfi fej. Szén, papír, 29×21 cm
1815043
10112
326
Kass János (1927-2010): Hermann Boerhaave rézkarc-papír, kis szériás emléklapon 15x21 cm
1815234
10113
326
Kass János (1927-2010): Tussal készült grafikája az általa tervezett bélyeget tartalmazó borítékon Bélyegmúzeum FDC-n, aláírt. 1806930
10114
326
Kassay jelzéssel: Téli táj, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 32×47 cm 1813068
10115
326
Kassák Lajos (1887-1967): Kompozíció. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 22×22 cm 1799965
10116
326
Katona jelzéssel: Hegycsúcs. Olaj, karton, festék hibákkal, keretben, 20×29 cm 1812287
10117
326
Kádár jelzéssel: Gitározó akt. Szén, farost, vágott, 62×47 cm 1812586
10118
326
Kádár jelzéssel: Arc, akvarell, papír, 16×12 cm 1817407
10119
326
Kádár jelzéssel: Kompozíció, vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 15×10 cm 1804266
10120
326
120000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF