Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1720481
10232
326
Szabó jelzéssel: X, szerigráfia, papír, számozott (17/30), 42×59 cm
1812402
10233
326
Szabó jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, 59×42 cm
1817299
10235
326
1813755
10236
326
11000
Szabó Vladimir (1905-1991): Mátyás templom, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben,29x24 cm. 1814239
10237
326
Szalay jelzéssel: 2 db Női fej. Tus, papír, 17×12 és 24×20 cm
1817315
10238
326
Szántó jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, 29×25 cm
1812655
10239
326
Szántó jelzéssel: Lovak. Olaj, vászon, keretben, 23×29 cm
1817276
10240
326
Szántó jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 57×32 cm 1784867
10241
326
Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, foltos, 14×13 cm
1813140
10242
326
Szász Endre (1926-2003): Emberek. 3 db rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 16,5×10 cm 1816285
10243
326
2200
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Női portré. Szén, papír, jelzett, felcsavarva, apró lyukakkal, 55×42 cm
1801686
10244
326
2200
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Ülő férfi akt. Szén, papír, jelzett, felcsavarva, 54×44 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF