Szabó Vladimir (1905-1991): Mátyás templom, rézkarc, papír, jelzett, ü... https://www.darabanth.com/de/326-Fernauktion/326.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szabo-Vladimir-1905-1991-Matyas-templom-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-29x~II1813755
1813755
10236
326
11000
Beschreibung: Szabó Vladimir (1905-1991): Mátyás templom, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben,29x24 cm.
: vörös_iván