Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1801687
10245
326
2200
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, felcsavarva, 63×44 cm 1816279
10246
326
2200
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, felcsavarva, 63×47 cm 1810602
10247
326
Szent Antalt ábrázoló, kézzel festett erdélyi üvegikon. Kopásokkal 40x27 cm 1816340
10248
326
Székely Gábor (?-): Sáskák és feszület. Rézkarc, papír, foltos, jelzett, 26×24 cm 1801253
10249
326
Székely jelzéssel: Megváltó. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 19×13 cm
1812294
10250
326
Szőnyi jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír, 59×42 cm
1799209
10251
326
Szőnyi jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, 49×23 cm
1754512
10252
326
Szőnyi Jenő (1902-?): Urbán Ernő (1918-1974) költő. Filc, papír, jelzett, 13×14 cm
1816708
10253
326
Tabor jelzéssel: Emma von Holland (1858-1934). Szén, papír, kartonon, 35x26 cm.
1816696
10254
326
Tabor jelzéssel: Prinzgemahl Heinrich von Holland (1876-1934). Pasztellkréta, papír, kartonon, 34x24 cm. 1732005
10255
326
Tátrai jelzéssel: Ébredés. Linó, papír, 24×15 cm
1812158
10256
326
Tenkács Tibor (1913-1998): Hazafelé. Pasztell, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 30×46 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF