Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1812910
10319
326
Olvashatatlan jelzéssel: Tornyok. Olaj, farost, keretben, 56×43 cm 1812913
10320
326
Olvashatatlan jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, farost, keretben, 60×85 cm 1812686
10321
326
Olvashatatlan jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, farost, keretben, 48×46 cm
1812675
10322
326
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi tó part. Olaj, vászon, keretben, 45×60 cm
1750727
10323
326
Olvashatatlan jelzéssel: Embrió, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 28,5×17 cm
1789899
10324
326
Olvashatatlan jelzéssel: Szenvedő Krisztus. Ceruza, papír, kis szakadással, 27×19 cm 1634699
10325
326
1670274
10326
326
1724078
10327
326
30000
1711877
10328
326
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, keretben, 26×17 cm
1733489
10329
326
Olvashatatlan jelzéssel: Shakespeare illusztráció . Színes rézkarc, papír, 15×14 cm
1752083
10330
326
Olvashatatlan jelzéssel: Szövetdarabok. Szitanyomat, papír, 35×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF